NE OFROJMË PRODUKTE ME CILESI TË LARTË

Produkte të veçuara

 • Kapelë dushi në stilin vizatimor

  Kapelë dushi në stilin vizatimor

  Materiali: Pambuk

  Kategoria e produktit:Peshqir banjoje për bebe

  Teknologjia e fijeve: Fije e krehur

  Procesi i prodhimit: Qëndisje, Lidhje

  Thithja e ujit: 5s-10s

  Specifikimi: 25cm*68cm

  të personalizuara

 • Teli saldimi Drejt Lloji Draw Stola/Makinat e Vizatimit me Tela Saldimi

  Teli saldimi Lloji i drejtë Draw Stol/Saldim W...

  Lloji: Makinë për vizatim metalik me vijë të drejtë LZ
  Përdorimi: Tela
  Materiali metalik: Çeliku
  Diametri i daljes: 0,5-7,0 mm
  Diametri i telit të hyrjes maksimale: 10 mm
  Blloko dia.: 900 mm
 • Peshqir banjoje për fëmijë me garzë pambuku

  Peshqir banjoje për fëmijë me garzë pambuku

  Materiali: Pambuk

  Kategoria e produktit:Peshqir banjoje për bebe

  Teknologjia e fijeve: Fije e krehur

  Procesi i prodhimit: Qëndisje, Lidhje

  Thithja e ujit: 5s-10s

  Specifikimi:70*140cm,110*110cm

   

 • Rrjetë me tela pëlhure e galvanizuar 36 in x 100 ft Gardhi i salduar i kopshtit Rrjetë katrore Rrjetë 19 me matës Lepuri pule me gjarpër Kafaz Heavy Duty Welding Gardhe

  Rrjetë teli me leckë të galvanizuar 36 x 100...

  Materiali: Tela hekuri i galvanizuar
  Forma e vrimës: Sheshi
  Madhësia e rrjetës: 1 inç
  Trajtim sipërfaqësor: Galvanizuar
  Teknika e thurjes: Endje e thjeshtë
  Aplikacion: Rrjetë teli ndërtimi, Rrjetë mbrojtëse, kafaze, rrjetë dekorative, rrjetë sitë, filtër
 • Ndërprerësi Ethernet i portit të fibrave optike bazë SFP i menaxhuar 24*1000T(X) + 4*1000/10000

  Menaxhuar 24*1000Bazë T(X) + 4*1000 /10000Bazë SF...

  Porta Ethernet 24* 10/100/1000Base T(X) dhe porte me fibra optike 4*1000Base-FX ose 10GE SFP.
  Mbështet protokollin e tepërt të ziles së Ethernetit (koha e rikuperimit≤20ms)
  Aftësia e përcjelljes së shpejtësisë së telit të të gjitha porteve sigurohet që përcjellja e mesazheve të mos bllokohet.
  Mbështet vërtetimin 802.1x, VLAN dhe shtypjen e stuhive të transmetimit.
  Mbështet kontrollin e rrjedhës së plotë të dyfishtë IEEE/802.3x dhe kontrollin e rrjedhës gjysmë të dyfishtë me presion prapa.
  Zbulimi i ciklit dhe lidhja Port+ IP+MAC.
  Monitorimi i trafikut portual dhe alarmimi i ngjarjeve të defektit
  Mbështet ndërfaqen vizuale WEB, mbështet menaxhimin e SNMP.
  Kryqëzimi automatik MDI/MDI-X për plug-and-play
  Mbrojtje nga mbingarkesa dhe mbrojtje ndaj polaritetit të kundërt të fuqisë.
  Gama e temperaturës së funksionimit me ngarkesë të plotë -20 deri në 70℃.
  Instalimi 19” 1U Rack Mount

 • Derdhje alumini, Shërbimi Profesional i Derdhjes së Aluminit me porosi

  Derdhje alumini, alumini profesional me porosi ...

  Emri i produktit Derdhje alumini, Shërbimi Profesional i Derdhjes së Aluminit me porosi
  Procesi Derdhje me rërë, Derdhje me llak, Derdhje investimi, Derdhje të përhershme të kallëpit, etj.
  Standard Standard: DIN, AISI, ASTM, BS, JIS, etj.
  Materiali Alumini
  Dimensioni OEM i personalizuar, sipas vizatimit ose mostrës së klientit.
  Vrazhdësia e sipërfaqes Ra0.05 - Ra50
  Aplikimi Industria, Ndërtimi, Bashkia etj.
  Aftësia për furnizim Prodhimi 100 ton në muaj
 • Hekur i farkëtuar, Gardh i punuar me hekur, Art hekuri, Pjesë të falsifikuara

  Hekur i farkëtuar, Gardh i punuar me hekur, Art hekuri, Për...

  Hebei Machinery & Equipment Import & Export Corp. (HBMEC), e themeluar në 1978, është një kombinim i industrisë dhe tregtisë, teknologjisë dhe tregtisë së një kompanie profesionale shtetërore të tregtisë së jashtme.Pas më shumë se 40 vitesh reforme dhe zhvillimi, kompania jonë ka arritur arritje të jashtëzakonshme në biznesin e saj të importit dhe eksportit dhe ka krijuar marrëdhënie tregtare me më shumë se 100 vende dhe rajone.

 • Mbërthyes inox ÇMIMI MË I MIRË

  Mbërthyes inox ÇMIMI MË I MIRË

  Mbërthyesit përdoren gjerësisht në ndërtesa, automobila, anije, avionë, makineri, mobilje dhe produkte të tjera.Vidhat që plotësojnë specifikimet ASME ose ISO (dikur DIN) përputhen me këto standarde dimensionale.Përputhni ndarjen e fillit të komponentëve të çiftëzimit.Fijet e trashë janë standardi i industrisë;zgjidhni këto vida nëse nuk e dini hapin ose fijet për inç.Fijet e imëta dhe tepër të imta janë të ndara ngushtë për të parandaluar lirimin nga dridhjet;sa më i imët të jetë filli, aq më e mirë është rezistenca.

 • Mbulesa e tavolinës së hekurosjes me cilësi të lartë Për tregun e Evropës ose të SHBA-së

  Mbulesa e tavolinës së hekurosjes me cilësi të lartë për Evropë ose ...

  Ne mund të prodhojmë sipas kërkesave tuaja për të përmbushur nevojat e tregut tuaj.Ne kemi një numër të madh modelesh për të zgjedhur, gjithashtu mund të printoni sipas dizajnit të kompanisë suaj.Ne mund të prodhojmë printim me ekran të rrumbullakët, printim me ekran të sheshtë, veshje silikoni, veshje titani, veshje qeramike dhe produkte të tjera printimi të procesit. Pëlhura jonë e printimit ka kaluar testin e qëndrueshmërisë së ngjyrave dhe shumicën e testeve kimike, si REACH dhe AZO.

 • Mbulesa e makinës larëse

  Mbulesa e makinës larëse

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

 • Hebei Machinery & Equipment Import & Export Co., Ltd.

Përshkrim i shkurtër:

Hebei Machinery & Equipment Import & Export Co., Ltd. themeluar në vitin 1978, është një korporatë provinciale shtetërore e specializuar e tregtisë së jashtme që integron industrinë, teknologjinë dhe tregtinë.Me mbi 40 vjet reformë dhe zhvillim, korporata ka pasur një ndryshim thelbësor dhe biznesi i saj i importit dhe eksportit ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm, në mënyrë që të ketë një forcë të madhe ekonomike dhe një aftësi për të përmbushur kërkesat e klientëve.

Merrni pjesë në aktivitetet e ekspozitës

NGJARJE DHE SHOKËT TREGTARE

 • Ekspertët shohin se Kina dhe Australia nxisin ekonominë me karbon të ulët
 • Baker Hughes ngarkon strategjitë e zhvillimit
 • Ndryshimet 'marramendëse' do të vijnë në industritë detare – ClassNK
 • Britania nis zgjidhjen e mosmarrëveshjeve me BE-në për hulumtimin pas Brexit
 • Kanali i Suezit do të rrisë tarifat e tranzitit në 2023
 • Ekspertët shohin se Kina dhe Australia nxisin ekonominë me karbon të ulët

  Fusha e karbonit të ulët është tani kufiri i ri për bashkëpunimin dhe inovacionin Kinë-Australi, kështu që thellimi i bashkëpunimit midis dy vendeve në fusha të lidhura do të jetë fitues dhe do të përfitojë gjithashtu botën, thanë ekspertët dhe udhëheqësit e biznesit të hënën.Ata gjithashtu thanë se historia e gjatë e Kinës-A...

 • Baker Hughes ngarkon strategjitë e zhvillimit

  Kompania globale e energjisë Baker Hughes do të përshpejtojë strategjitë e zhvillimit të lokalizuara për biznesin e saj kryesor në Kinë për të shfrytëzuar më tej potencialin e tregut në ekonominë e dytë më të madhe në botë, sipas një drejtuesi të lartë të kompanisë.“Ne do të bëjmë përparim përmes sprovave strategjike për të përmirësuar...

 • Ndryshimet 'marramendëse' do të vijnë në industritë detare – ClassNK

  Çështja mbulon përpjekjet në Qendrën e Planifikimit dhe Dizajnimit për Anije më të Gjelbërta (GSC), zhvillimin e sistemeve të kapjes së karbonit në bord dhe perspektivat për anijen elektrike të quajtur RoboShip.Për GSC, Ryutaro Kakiuchi detajoi në detaje zhvillimet më të fundit rregullatore dhe parashikon koston...

 • Britania nis zgjidhjen e mosmarrëveshjeve me BE-në për hulumtimin pas Brexit

  LONDËR (Reuters) – Britania ka nisur procedurat për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve me Bashkimin Evropian në përpjekje për të fituar akses në programet e kërkimit shkencor të bllokut, duke përfshirë Horizon Europe, tha qeveria të martën, në debatin e fundit pas Brexit.Sipas një marrëveshjeje tregtare të nënshkruar një...

 • Kanali i Suezit do të rrisë tarifat e tranzitit në 2023

  Rritjet e tarifave të tranzitit nga janari 2023 u njoftuan në fundjavë nga Adm. Ossama Rabiee, Kryetar dhe Drejtor Menaxhues i Autoritetit të Kanalit të Suezit.Sipas SHKK-së, rritjet bazohen në një sërë shtyllash, më e rëndësishmja prej të cilave është tarifa mesatare e mallrave për të ndryshme ...